Dla nauczycieli

Konferencja Out of the Box

Już 14 kwietnia zapraszamy na konferencję „Out of the Box” - praktyczne spotkanie dla nauczycieli języka angielskiego w przedszkolach, które będzie prowadzone przez praktyków!

„They may forget what you said but they will not forget how you made them feel”

— Carl Buechner

To właśnie emocje sprawiają, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech, kiedy widzą swojego ulubionego nauczyciela. Ufają mu bezgranicznie, poznają z nim świat. Wdzięczność małego człowieka jest czymś bezcennym dla nas – nauczycieli. Na zachwyt i zaufanie dziecka należy jednak zapracować. Wiedza, którą przekazuje im taki nauczyciel, jest niepodważalna. Angliści spędzają jednak dużo mniej czasu z przedszkolakami niż nauczyciele prowadzący. Jak więc przekonać do siebie dzieci i sprawić, aby zajęcia języka angielskiego w przedszkolu były efektywne? Jakich ćwiczeń, zabaw, aktywności użyć, jeśli grupa jest duża, a czasu mało? Bez paniki! Karolina i Edyta to the rescue! Pokażemy Wam, drodzy nauczyciele, jak w łatwy i przyjemny sposób pracować z przedszkolakami.

Już 14 kwietnia zapraszamy na konferencję „Out of the Box”, podczas której m.in.:

  • przedstawimy ciekawe ćwiczenia i aktywności;
  • ujarzmimy duże grupy i sprawimy, że efekt Waszej pracy będzie zachwycający;
  • wykorzystamy zabawy grupowe, aby zauroczyć małych odbiorców.

Ale to nie wszystko. Nasze spotkanie to również:

  • okazja do wymiany pomysłów, spostrzeżeń i uwag;
  • spotkanie z nauczycielami praktykami, którzy znają życie przedszkolne od podszewki;
  • rozwinięcie i poszerzenie kompetencji nauczycielskich;
  • okazja, aby otrzymać certyfikat uczestnictwa w szkoleniu;
  • możliwość otrzymania gratisowych materiałów wydawnictwa Nowa Era.

Jest to praktyczne spotkanie dla nauczycieli języka angielskiego, które będzie prowadzone przez praktyków. Zastanawiacie się, kim jesteśmy?

Mam na imię Edyta i od 8 lat uczę przedszkolaki angielskiego. Wykorzystuję niestandardowe rozwiązania podczas mojej pracy. Sprawiam, że dzieci postrzegają zajęcia z języka angielskiego jako dobrą zabawę.

Ja jestem Karolina i od 10 lat poznaję świat dzieci, ucząc ich angielskiego. Z kolei przedszkolaki uczą mnie kreatywności, elastyczności i radości z małych sukcesów. Moim celem jest zaszczepienie w nich chęci do dalszej nauki języka oraz świadomości, że nauka nie musi być nudna!

Już dzisiaj zapiszcie się na warsztaty, które odbędą się w Warszawie 14 kwietnia.

Zapraszamy!