Dla nauczycieli

Odbierz swój świąteczny prezent od English Play Box

Ho, ho, ho! Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a z nimi czas na prezenty! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bogaty świąteczny pakiet do wykorzystania na zajęciach z najmłodszymi.

Ho, ho, ho! Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a z nimi czas na prezenty!
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bogaty świąteczny pakiet do wykorzystania na zajęciach z najmłodszymi, a w nim:
- karty obrazkowe z symbolami świąt,
- historyjka obrazkowa i wierszyk,
- bożonarodzeniowe karty pracy dla najmłodszych,
- przykładowy scenariusz zajęć z wykorzystaniem wszystkich materiałów,
- pomysły na dodatkowe gry i zabawy,
- przykładowe wykonanie piosenki oraz podkład muzyczny.


Dodatkowo, w pakiecie piosenka „Twinkle, twinkle little star” przygotowana specjalnie dla Was w nowej odsłonie. Ta znana melodia z nowym świątecznym tekstem może stać się wspaniałym akcentem przedstawienia lub po prostu formą zabawy ruchowej na zajęciach.

Odbierz swój świąteczny prezent od English Play Box:

Scenariusz dla 3-4 latków

Scenariusz dla 5-6 latków

Merry Christmas!

A skoro już tutaj jesteś, zarejestruj się i uzyskaj darmowy dostęp do 120 cyfrowych lekcji English Play Box, a w nich: animowane piosenki, rymowanki i interaktywne ćwiczenia dla najmłodszych. Otwórz lekcje cyfrowe.

Zespół English Play Box

Autorem scenariuszy jest Ewa Kołakowska, która mówi o sobie tak:

Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Gdańskiego. Pracuję z dziećmi w różnym wieku – z maluchami, które nie chodzą jeszcze do przedszkola, z przedszkolakami oraz z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum. Każda lekcja to nie tylko wyzwanie, ale również przygoda i dobra zabawa. Uważam, że doskonały dobór materiałów dydaktycznych to nie wszystko. Równie ważne jest zrozumienie potrzeb i możliwości każdego ucznia. Nie bez znaczenia jest także poczucie humoru i dystans do siebie. W swojej pracy bardzo cenię sobie możliwość współpracy z innymi nauczycielami – dzięki wymianie doświadczeń uczymy się od siebie nawzajem. Prywatnie jestem entuzjastką gry na ukulele, co również wykorzystuję w pracy zawodowej – to bardzo wdzięczny instrument, za którym moi uczniowie wręcz przepadają.